Наша історія або кілька слів про ЕкоМама…

На початку нашої розмови хочеться подякувати за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось, що ми залишимося друзями на довгий час!

Дозвольте представитися!

Наш Інтернет-магазин був заснований у 2013 році. У тому ж році ми відкрили наш стаціонарний магазин у місті Кривий Ріг. Консультування клієнтів у магазині допомагає нам краще зрозуміти потреби наших Інтернет – клієнтів та надати актуальну інформацію. Багато товарів у нас є у продажу постійно, ми багато знаємо про продукцію та маємо можливість проміряти річ під Ваші параметри, проконсультувати за складом тканини, моделі. А мешканці нашого міста отримують можливість замовити товари в нашому Інтернет-магазині on-line та приміряти всі речі у магазині off-line безпосередньо перед покупкою.

Що ми готові запропонувати Вам?

В Інтернет – магазині представлено понад 7000 позицій:

  • комфортний одяг та білизна для майбутніх і годуючих мам,
  • дитячий одяг з народження,
  • товари з догляду за малюком,
  • сумка в пологовий будинок і все, що знадобиться мамі на перший час вдома,
  • дитячі меблі та постільні речі,
  • іграшки та багато іншого.

Наш асортимент – якісний товар! Дбаючи про те, щоб допомогти покупцеві придбати необхідний товар, ми надаємо найбільш повну та об'єктивну інформацію про якість і ціну продукції, умови продажу, доставки. На сайті представлені виробники, які добре зарекомендували себе протягом багатьох років роботи.

Наші гарантії!

ПЕРШЕ, що потрібно знати перед покупкою речі у нас: ми зареєстрована належним чином особа – підприємець. І наша діяльність не є підпільною, на відміну від багатьох сторінок у соціальних мережах, «продавці» яких не обіцяють ні обміну, ні повернення придбанного товару! Перевірити реєстрацію можна на сайті Міністерства юстиції України, скориставшись безкоштовним пошуком відомостей у Єдиному Державному Реєстрі, запровадивши такі дані «Фізична особа – підприємець, Біла Марія Вікторівна». І як будь-яка зареєстрована особа ми несемо повну відповідальність за свої дії та взяті на себе зобов'язання!

ПО-ДРУГЕ, незалежно від того, яким чином Ви оплатили товар, Ваші гроші нікуди не зникнуть! Так, буває, що гроші затримуються під час переказу з розрахункового рахунку одного банку на розрахунковий рахунок іншого. Тоді ми телефонуємо або надсилаємо запити і це займає якийсь час. Але, незважаючи на затримки, гроші таки нікуди не зникають! Крім того, ми завжди просимо своїх клієнтів сповістити нас про оплату, щоб ми змогли її проконтролювати та відправити Вам товар у найшвидші терміни! Гроші за повернутий товар перераховуємо клієнту протягом 2 робочих днів після отримання посилки.

ПО-ТРЕТЄ, ми чітко дотримуємося Закону України «Про захист прав споживачів» і даємо Вам час повернути або обміняти товар, що не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Адреса для повернення є на нашому сайті. Якщо у Вас немає можливості подивитися, будь ласка, телефонуйте, продиктуємо в телефонному режимі!

ЧЕТВЕРТЕ, на що хотілося б звернути увагу. Цього року нам виповнюється 11 років. За цей час клієнти залишили багато відгуків на сайті. Відгуки не коригуються та дати не виправляються! Хороші чи погані, з помилками чи без, вони залишаються на нашому сайті!

П'ЯТЕ та останнє)), ми не тільки здійснюємо торгівлю товарами більш ніж 40 українських виробників, а ще САМІ ВИРОБЛЯЄМО товари для майбутніх мам. Для нас дуже важливо принести своїм клієнткам благо, щоб наші покупці залишилися нами задоволені.

І НАОСТАНОК, пам'ятайте, що будь-яка проблема може бути вирішена, і на кожне Ваше запитання ми обов'язково відповімо! Проблеми є, але для цього існує підтримка на сайті!

З турботою про своїх клієнтів, ЕкоМама